Шимбә, 04.02.2023, 12:46
Сәламлибез Сезне Гость | RSS

Түбән Көек төп гомуми белем мәктәбе сайты

Сезнең фикер
Сайтка бәя бирегез
Барлык җаваплар: 8296
Статистика

Онлайн барлыгы: 1
Кунаклар: 1
Кулланучылар: 0
Керү формасы
Язмалар архивы
Безнең баннер коды


Түбән Көек урта гомуми белем бирү мәктәбе сайты
Көннәр агышы

Блог


13:59
XXI #әдәбимарафон проекты финалистлары исемлеге

Хөрмәтле әдәби марафончылар!

2022 елның 1-21 октябрь көннәрендә үткәрелгән XXI #әдәбимарафон проекты финалистлары исемлеген урнаштырабыз. Финалистларны бүләкләү тантанасы исә агымдагы елның декабрь аенда "Белем җәүһәрләре" дөньякүләм татарча IT-проектлар бәйгесенең (http://konkurs.belem.ru) финалистларын бүләкләү тантанасы белән бергә Казанда үткәрелер, дип көтелә. Тулырак мәгълүматны #әдәбимарафон берләшмәсендә (https://vk.com/adabimarathon, https://t.me/adabimarathon), Татнетны үстерү фондының рәсми сайтында (https://tat-i.net/tt) һәм аның социаль челтәрләрендәге аккаунтларында (https://vk.com/tatnet) карап барыгыз. 

XXI #әдәбимарафон проекты финалистлары

РОССИЯ ФЕДЕРАЦИЯСЕ

Башкортостан Республикасы
1. Фаттахова Люзия Назир кызы РФ БР Бәләбәй шәһәре
2. Ергизова Ирина Фларит кызы РФ БР Бүздәк районы Әмир авылы
3. Ситдыйкова Зөлфирә Әнгам кызы РФ БР Дүртөйле шәһәре
4. Абзанова Элиза Булат кызы РФ БР Мәчетле районы Яңа Мөслим авылы
5. Нурыева Сәрия Шамил кызы РФ БР Мәчетле районы Яңа Мөслим авылы
6. Кунакбаева Эвелина Ансар кызы РФ БР Мәчетле районы, Яңа Мөслим авылы
7. Вәлиәхмәтова Нурия Закир кызы РФ БР Туймазы шәһәре
8. Миңнеәхмәтова Тәнзилә Фәнсит кызы РФ БР Уфа шәһәре
9. Сафина Гөлшат Нәүфәл кызы РФ БР Уфа шәһәре

Омск өлкәсе
1. Кармушакова Газизә Равил кызы
2. Чумарова Фагыйлә Алимулла кызы

Пенза өлкәсе
1. Баткаева Равилә Фәрит кызы РФ Пенза өлкәсе Каменка районы Кикино авылы

Санкт-Петербург шәһәре
1. Гренда Фәридә Равил кызы
2. Николашкина Линара Әнвәр кызы
3. Хөснетдинова Гөлназ Шәһит кызы

Чувашия Республикасы
1. Григорьева- Музафарова Фәүзия Каюм кызы РФ ЧР Чебоксар шәһәре

ТАТАРСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ

Азнакай районы

1. Галиева Сиринә Хәмәт кызы
2. Ибраһимова Гөлназ Миннәхмәт кызы
3. Ихсанов Ленар Шәүкәт улы
4. Мөнихова Флүзә Фәнис кызы
5. Сәетова Ләлә Сәгыйдулла кызы
6. Сираҗиева Гөләндәм Фәрит кызы
7. Хөснуллина Рәмилә Рим кызы

XXI #әдәбимарафон проекты финалистлары турындагы мәкаләнең дәвамы...

Чыганак: http://tat-i.net/tt/finalistlar-21

Категория: Татнет яңалыклары | Карап чыгулар: 131 | Өстәде: admin | Рейтинг: 5.0/54
Эзләү
Календарь
«  Ноябрь 2022  »
ДСЧПҖШЯ
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Тәрбия
Вакыт агышы
Һава торышы


Үткәндә калдылар
[23.09.2016][2016/2017 нче уку елы яңалыклары]
Мәктәбебездә «Сөмбелә» бәйрәме билгеләп үтелде
[26.04.2017][2016/2017 нче уку елы яңалыклары]
Мәктәбебездә Габдулла Тукайның туган көне билгеләп үтелде
[04.01.2015][2014/2015 нче уку елы яңалыклары]
Әтнә районы Комыргуҗа авылындагы Шиһабетдин Мәрҗани музее
[28.01.2015][2014/2015 нче уку елы яңалыклары]
Укучыларыбыз район күләмендә оештырылган рәсем конкурсында катнаштылар
[06.12.2017][2017/2018 нче уку елы яңалыклары]
Социаль үзәк ачылуга тугыз ел тулды
[01.12.2016][2016/2017 нче уку елы яңалыклары]
Мәктәбебездә «Шәфкатьлелек ярминкәсе» узды
[17.02.2015][2014/2015 нче уку елы яңалыклары]
Укучыбыз чаңгы ярышында III урын алды
[09.02.2015][2014/2015 нче уку елы яңалыклары]
Укучыларыбыз волейбол буенча IV урын алдылар
[31.10.2014][2014/2015 нче уку елы яңалыклары]
Укучыларыбыз волейбол буенча II урын алды
[10.03.2017][2016/2017 нче уку елы яңалыклары]
Мәктәбебездә тарих атналыгы дәвам итә
[13.02.2016][2015/2016 нчы уку елы яңалыклары]
Герой-шагыйрь Муса Җәлилнең тууына 110 ел тулды
[25.04.2017][2016/2017 нче уку елы яңалыклары]
В школе прошла неделя русского языка и литературы